Hakkımızda

Eğitim her insanın hakkıdır. Eğitim hem bireylerin hem de toplumların gelişmesini sağlar. Bu nedenle eğitimcilere ve eğitim kurumlarına çok önemli görevler düşmektedir. Bizler 1985 yılında özel öğretime başladık. Yeniliklere açık olduk, işimiz ve öğrencilerimize hep sevgi ve saygı ile yaklaştık. Bunun sonucu, binlerce öğrencimizin kişiliğinin gelişmesine ve hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağladık.

Vizyonumuz
Öğrencilerine öğrenmeyi öğreten ve analitik düşünme becerisi ile hem soru hem de sorun çözmelerini sağlayan ekonomik bir kurum olmaktır.

Misyonumuz
Yeni öğrenme yöntemleriyle öğrencinin potansiyelini fark etmesini sağlayarak, hedefini büyütmesini ve hayat amacını belirleyerek, yüksek bir mücadele  gücü kazandırmaktır.

“İLKELERİMİZ”

Dürüstlük
Birbirimize ve beraber çalıştığımız her kişiye (öğretmen, veli, öğrenci, esnaf vb.) diğer kurumlara karşı asla yalan söylemeyeceğiz. Tutamayacağımız sözleri vermeyeceğiz. İnsanların güvenlerine layık olmaya özen göstereceğiz.

İşini Sevmek
İşimizi severek yapacağız ve işini seven insanlarla çalışacağız. İşimizle ilgili heyecanımızın ve hayallerimizin tükendiğini hissettiğimizde ortaklarımızdan izin isteyip gerekeni yapacağız.

Adil Olmak
Birbirimize ve çalıştığımız personelimize karşı hakkaniyetli olacağız. Karşılaşacağımız her sonunun çözümünde adil davranacağız. Asla öğrenci ve veli ayrımı yapmayacağız.

Yenilikçilik
Eğitim sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek daima gelişim içinde olacağız. Eğitimde teknolojiyi kullanacağız.

Çalışkan Olmak
Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kişiler olarak büyük önderimiz Atatürk’ ü“ Yalnız bir şeye ihtiyacınız vardır, O da çalışkan olmak ” sözünü asla unutmayacağız.
Çeyrek yüzyılı geride bıraktığımız zaman içinde hep insanı sevdik, saydık. İnsana hizmet edebilmek için ortak akılla ve yenilikçi yaklaşımlarla çalıştık. Bu anlayışımız kişi olarak hayatımıza ve yönettiğimiz kurumun varlığına büyük bir anlam kazandırdı.

Hep Birlikte nice yıllara, nice başarılara.
Saygılarımla

Saffet GÜZEL
Kurucu Temsilcisi

Yağcılar İçi Vardar İşhanı Kat:3 Efeler / AYDIN
0256 214 97 67
aydincozumkurs@hotmail.com
www.aydincozumkurs.com ©
X
Destek Hattı